Veiling
38. Aydee Derix - Bloeiend in mijn achtertuin (2023)
Aydee Derix - Bloeiend in mijn achtertuin (2023)
Formaat: 40x70x30 cm
Materiaal: Keramiek en olieverf op doek
*Foto is een schets van het werkelijke beeld