38. Aydee Derix - Bloeiend in mijn achtertuin (2023)

Aydee Derix - Bloeiend in mijn achtertuin (2023)

Formaat: 40x70x30 cm

Materiaal: Keramiek en olieverf op doek

*Foto is een schets van het werkelijke beeld